TÜRKÇE - ENGLISH
ARK GRUP


       ARK Grup, turizm, tercüme, reklam, tanıtım, organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini yürüten, kurum ve kuruluşların ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine aktarabilmeleri için gerekli olan tüm planlamaları ve bunların uygulamalarını gerçekleştiren, kendi alanlarında uzman şirketlerden oluşmaktadır.

        Ark Grup; değişen ve gelişen iç ve dış pazarları, yeni teknolojileri ve bunların doğurduğu yeni müşteri ihtiyaçlarını etkin bir şekilde takip ederek, ürün ve hizmetlerini geliştirip çeşitlendirmekte, kadrosunu hem nitelik hem nicelik olarak sürekli güçlendirmekte, doğru, kaliteli, güvenli ve süratli hizmet anlayışı ile kurulduğu ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DÜNDEN BUGÜNE ARK GRUP

Yurtiçi ve yurtdışı turizm faaliyetlerinde bulunmak üzere ARK Turizm kuruldu. Bu yıllar firmanın başta Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine yönelik vize işlemleri ve bu ülkelere yönelik tur organizasyonları ile ön plana çıktığı yıllar oldu.

Çeviri hizmetleri vermek üzere ARK Tercüme faaliyetlerine başladı. Başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve Romence olmak üzere her dilde tercüme hizmetleri sunan firma, zaman içerisinde faaliyet alanını genişleterek, hukuki, ticari, teknik, tıbbi çeviriler konusunda uzmanlaşarak Türkiye’nin sayısı tercüme bürolarından biri haline geldi.

Danışmanlık ve eğitim konularında faaliyetlerde bulunmak üzere ARK Müşavirlik kuruldu. Kalite yönetim sistemleri konusunda faaliyetlerine başlayan firma, Uluslararası EXPO Organizasyonları ile Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunuyor.

Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları konusunda faaliyette bulunmak üzere Grup bünyesinde ARK Fuarcılık firması oluşturuldu. Ayrı ayrı alanlarda faaliyetlerde bulunan bütün firmalar ARK Grup çatısı altında bir araya gelerek yeni bir vizyonla faaliyetlerine başladı.

Bugün ARK Grup, bünyesinde bulunan firmalar ile reklam ve tanıtımdan tercümeye, vize işlemlerinden uçak biletlerine, uluslar arası EXPO organizasyonlarından yurtiçi fuar, kongre, seminer ve sempozyum organizasyonlarına kadar bir çok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu olarak hedeflerine emin adımlarla ilerliyor…